Paslaugos

UAB "Dicto Citius" teikia INMARSAT, IRIDIUM, THURAYA mobilaus palydovinio ryšio paslaugas, parduoda bei nuomoja įrangą.

 

Saugus ir patikimas IRIDIUM ryšys idealiai pritaikytas ir nepakeičiamas daugelyje sričių: ekstremalaus sporto ekspedicijose, gelbėjimo tarnybose, aviacijos tarnybose ir lėktuvuose, laivininkystės tarnybose ir įvairios paskirties laivuose, sunkiosios pramonės ir specialiosios paskirties objektuose ir kt., kur reikalingas ryšys pačiomis atšiauriausiomis ir ekstremaliausiomis sąlygomis.

 

INMARSAT paslaugos  tinkamos naudojant įvairius duomenų perdavimo tipus: internetą, telefoniją, VoIP, elektroninį paštą, srautinį duomenų perdavimą, vaizdo konferencijas ir kt. Tai nepamainoma paslauga mobiliuose biuruose, ekspedicijose, mobiliuose TV ekipažuose, gelbėjimo operacijose ir t. t.

 

INMARSAT FleetBroadBand (FBB) paslauga naudojama įvairiuose prekybiniuose, žvejybiniuose, gynybinės paskirties, tyrinėjimų laivuose, jachtose. Įranga, naudojama teikiant paslaugą, gali patenkinti įvairius duomenų perdavimo poreikius, tokius kaip internetas, telefonija, faksas, elektroninis paštas, vaizdo konferencijos. 

 

 

THURAYA telekomunikacijų bendrovė teikia judriojo palydovinio ryšio balso ir duomenų perdavimo paslaugas. Judrusis palydovinis ryšys teikiamas daugiau kaip 140 šalių Europoje, Centrinėje ir Šiaurės Afrikoje, Persijos įlankoje (Viduriniuose Rytuose), Centrinėje Azijoje ir Indijos subkontinente. Telefonai prisijungia prie palydovinės antenos, GSM ir GPS.

 

UAB "Dicto Citius" teikia bevielių ryšių linijų įrengimo ir eksploatavimo paslaugas, montuoja ir derina priėmimo-siuntimo stotis, TDMA sistemas, VSAT SCPC sistemas, radijo, televizijos ir duomenų palydovines žemės siuntimo stotis. Pagrindinės mūsų įmonės teikiamos palydovinio ryšio paslaugos susijusios su interneto, skirtųjų linijų, įmonės tinklų bei transliacijos paslaugomis.

 

 

Palydovinio ryšio paslauga – būdas sujungti įmonių filialus Lietuvoje ir Europoje skirtosiomis bevielėmis linijomis. Palydovinių ryšio linijų pagrindu organizuojamas vidinis įmonės ryšio tinklas, skirtas duomenų, balso, garso ir vaizdo informacijos perdavimui. Naudodamasi šia paslauga įmonė turi nuolatinį ryšį su savo filialais visame pasaulyje.

 

Palydovinio interneto paslauga – nepriklausoma interneto ryšio linija, skirta verslo klientams, valstybinėms institucijoms, interneto paslaugų teikėjams. Šios paslaugos ypatumai yra mobilumas ir duomenų kanalo konfidencialumas.

 

Transliacijos paslauga – tai televizijos ir radijo programų tiesioginės transliacijos signalo perdavimo per palydovą būdas. 

 

FoW

FoW (Fiber over Wireless) – nauja UAB "Dicto Citius" paslauga, sudaranti sąlygas teikti šviesolaidiniam tinklui artimų charakteristikų paslaugas bevieliu būdu iki 5Gbps greitaveikos. 
 

Panaudojimo galimybės: 


 • Verslo centrų duomenų perdavimui;
 • Vaizdo stebėjimo sistemoms;
 • GTTH (gigabitiniam namų tinklui);
 • Mobiliųjų ir bevielių tinklų stuburiniam tinklui;
 • 5 GHz bevielių sprendimų atnaujinimui;
 • Optinio tinklo iki kliento „pratęsimui“.
 
 
Privalumai:
 
 • Didelės spartos paslauga (nuo 200 Mbps iki 5 Gbps);
 • 8 kartus mažesnis vėlinimas (lyginant su kitais bevieliais sprendimais);
 • Kompaktiška ir greitai įdiegiama įranga;
 • „Švaraus“ beinterferencinio dažnio (60, 70, 80 Ghz) aukšto patikimumo bevielis sprendimas;
 • Pasirenkamos tinklo topologijos (mesh, daisy-chain, ring);
 • Kaštus taupantis sprendimas – UAB "Dicto Citius" pasirūpins įranga bei diegimu;
 • Tinkamiausias sprendimas išplėsti esamo bevielio tinklo pralaidumą.
 

Skirtosios linijos paslauga – elektroninių ryšių paslauga, suteikianti signalų perdavimo galimybę tarp elektroninių ryšių tinklo galinių taškų. Ši paslauga skirta sujungti nutolusių įmonių ar organizacijų padalinius radijo ryšio arba šviesolaidine linija.

 

UAB "Dicto Citius" tinklo mazgai tarp didžiųjų šalies miestų yra sujungti optiniu tinklu. Prieiga prie galutinio vartotojo gali būti užtikrinama per varinį, optinį ar bevielį tinklą, priklausomai nuo kliento poreikių ir techninių galimybių. Tarpmiestiniams sujungimams naudojamos optinės linijos, kuriomis galima sujungti skirtinguose miestuose esančius objektus nuo 1 Mbps iki 10 Gbps kanalais, kuriais galima perduoti ne tik duomenis, vaizdą ir garsą realiu laiku, bet ir apjungti kompanijų vietines telefonų stoteles. UAB "Dicto Citius" duomenų perdavimo tinklas yra atidžiai stebimas ir valdomas visą parą.
 

 

 

METRO paslauga skirta įmonėms ir organizacijoms, kurioms reikalingas didelės spartos patikimas ir saugus duomenų perdavimas.
 

UAB "Dicto Citius" METRO paslaugas teikia visoje Lietuvoje. Mes teikiame didelio pralaidumo tinklų sujungimo paslaugas tiek vieno miesto ribose, tiek tarp nutolusių miestų, naudodami įvairius duomenų perdavimo protokolus: 1G, 10G, STM1-STM16-STM64, HD-SDI/ASI ir kt. Turime didelę patirtį diegiant aktyviąją optinių linijų komutavimo įrangą – nuo paprastų optinių keitiklių iki CWDM bei sudėtingiausių konfigūracijų 10G DWDM sistemų.

 

UAB "Dicto Citius" teikia tarptautines interneto, padalinių apjungimo, skirtosios linijos paslaugas. Tai užtikrina saugų informacijos apsikeitimą tarp skirtingose šalyse esančių įmonės padalinių.

 

UAB "Dicto Citius" teikia vaizdo įrašų saugojimo paslaugą – nuotolinį vaizdo stebėjimo kamerų vaizdo įrašų talpinimą Dicto serveriuose.

 

Vaizdo įrašų saugojimas yra svarbiausia vaizdo stebėjimo sistemos komponento dalis, nes be vaizdo įrašymo visa sistema netenka prasmės. Nuotoliniu būtu saugomi vaizdo įrašai vagystės, gaisro ar kito incidento atveju liks saugūs Dicto serveriuose, kurie padės išsiaiškinti įvykio aplinkybes. Dicto serveriai atitinka priešgaisrinius, apšvietimo, oro kondicionavimo reikalavimus, kurie užtikrina vaizdo įrašų saugumą.

 
Moderni vaizdo įrašų valdymo sistema atlieka šias pagrindines paslaugos funkcijas:
 • Tiesioginė vaizdo peržiūra;
 • Įrašų peržiūrėjimas serveryje iš kompiuterio ar mobilaus įrenginio;
 • Įrašytos vaizdo medžiagos perkėlimas į kompiuterį;
 • Momentinių nuotraukų (snapshots) darymas.

 

Viskas, ko reikia šiai paslaugai – tai vaizdo stebėjimo kameros ir interneto ryšys, kuris leis peržiūrėti vaizdo įrašus arba stebėti juos realiu laiku. Pagal kliento poreikius yra parenkama vaizdo įrašo kokybė ir įrašo saugojimo trukmė.

 

Prisijungti prie vaizdo įrašų saugojimo sistemos galite čia.

 

UAB "Dicto Citius" atlieka vaizdo stebėjimo sistemų projektavimo ir diegimo paslaugas:

 

 • Pastatų, patalpų stebėjimo sistemos;
 • Teritorijų stebėjimas;
 • Automobilių identifikavimas pagal valstybinį numerį;
 • Karščio žemėlapiai;
 • Objektų skaičiavimas ir identifikavimas.
 • Video Wall - vaizdo pateikimas moderniausiu būdu